Ambasadorzy

Kasia, www. matkafizjowariatka.blogspot.com

Jestem fizjoterapeutką, terapeutką NDT-Bobath Baby, a prywatnie mamą, zwolenniczką długiego karmienia piersią i propagatorką wiedzy o bezpiecznym przewożeniu dzieci w aucie, do tego zdeklarowaną jako chustoświrka. Dopiero po narodzinach Córki zdałam sobie sprawę, że mój intuicyjny sposób nawiązywania relacji z dzieckiem i patrzenia na świat jego oczami mieści się w nurcie rodzicielstwa bliskości, którego jestem ogromną wielbicielką.

Asia
Po nocach śni mi się ADAC, a Plus Test to mój chleb powszedni. ? Bezpieczeństwem dzieci w autach interesuję się od kilku lat. Regularnie czytam wszelkie dostępne materiały, należę do wielu tematycznych grup internetowych.

Jako dziennikarka lokalnej gazety staram się tą wiedzą dzielić też z innymi. Zachęcam czytelników do zwracania uwagi na sposób i jakość przewożenia najmłodszych pasażerów.
Jestem mamą trójki dzieci, z których dwójka – w wieku 2,5 i 4 lat – wciąż podróżuje w fotelikach tyłem do kierunku jazdy. Jestem pewna, że gra jest warta świeczki, bo nie ma większej wartości niż bezpieczeństwo. Zwłaszcza w odniesieniu do naszych pociech.

Kamil, www.ojcieck.blogspot.com

Tata 2,5 letniego Tymka, samozwańczy propagator bezpieczeństwa biernego w samochodzie, zmieniłby imię na RWF, ale nie lubi stać w urzędach.
Bliskość dobra, bicie złe, karmienie piersią- no może w innym życiu. Motoryzacyjny świr, ze szczególnym zboczeniem na punkcie Renault.

Daria, www.botakowo.pl

Kobieta, matka, żona… póki co chwilowo utknięta w macierzyńskim szalonym świecie ze swoimi trzema Krakenami. Miłośniczka rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia, Marii Montessori i Rosenberga, którzy pomagają przebrnąć jej przez trudne tematy rodzicielstwa. Propaguje nade wszystko zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, udowadniając że nawet do starej Daci da się upchnąć trzy foteliki RWF, dwoje rodziców i psa ?

Asia, www.antoonovka.pl

Jestem Promotorką Karmienie Piersią, a bezpieczeństwem w podróży zaczęłam interesować się, kiedy wsadziłam swoje niespełna ośmiomiesięczne dziecko do fotelika z ostatniej kategorii wagowej (15-36) – tak, tak, ja też kiedyś popełniałam błędy związane z bezpieczeństwem.

Justyna

Jestem mamą dwójki chłopaków, nie lubię się nudzić, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.